Green Planet puodas Delimano

46,90 €
Su mokesčiais
3 Prekės

Papildykite savo indų kolekciją stilingu ir kokybišku GREEN PLANET puodu. Jo pagrindas pagamintas iš 100 % perdirbto aliuminio, o vidus padengtas patvaria, aukštos kokybės nelimpančia „Whitford Eclipse“ danga. Talpus puodas pravers verdant sriubas, sultinius, gaminant troškinius ir daugybę kitų patiekalų. Skersmuo – 24 cm, talpa – 6,7 l.

Kiekis

 

Saugus apmokėjimas internetu.

Nelimpanti ir nesibraižanti danga – puikiems rezultatams kaskart
GREEN PLANET puodas padengtas „Whitford Eclipse“ danga. Ji gaminama vandens pagrindu, sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų (sunkiųjų metalų, PFOA, PFOS, bisfenolio A).

Taip pat danga atspari įbrėžimams ir nesvyla, tad ruošiant omletą, blynus ar bet kurį kitą patiekalą jums užteks lašelio aliejaus. Valyti keptuvę labai lengva.

Gardžioms sriuboms, sultiniams ir daugybei kitų patiekalų
Talpus ir patvarus puodas jums pravers įvairiausiems patiekalams – nuo modernių iki klasikinių ir turinčių ilgas tradicijas. DELIMANO GREEN PLANET puodas padengtas nelimpančia danga, o jo pagrindas yra iš aliuminio, todėl indas lengvas ir jį naudoti labai patogu.

Talpus puodas sočioms sriuboms ir maistingiems troškiniams
Šis puodas priklauso naujajai DELIMANO GREEN PLANET linijai. Jo pagrindas pagamintas iš 100 % perdirbto aliuminio, kuris palankesnis aplinkai. 24 cm skersmens ir 6,7 litro talpos puodas ras vietą kiekvienoje virtuvėje.

Naudokite puodą padažams, garnyrui gaminti, virkite ir troškinkite daržoves, ryžius, kitus mėgstamus patiekalus. Lepinkite visą šeimą troškiniais – nuo aštraus meksikietiško iki guliašo!

Svilimui ir braižymui atspari danga
Kokybiškas puodas padengtas „Whitford Eclipse“ danga. Ji sutvirtinta deimantų dalelėmis ir gaminama vandens pagrindu, sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų (sunkiųjų metalų, PFOA, PFOS, bisfenolio A).

Taip pat danga atspari įbrėžimams ir nesvyla, tad ruošiant omletą, blynus ar bet kurį kitą patiekalą jums užteks lašelio aliejaus. Valyti indus labai lengva.

Aliuminis – lengvas, patvarus, greitai perduoda karštį
Daugybė perdirbto aliuminio privalumų:

  • Pasižymi puikiu šilumos laidumu (225 W/M°K), todėl indai greitai ir tolygiai įkaista (išvengiama karštų ir šaltų plotų).
  • Lengvas (2,7 g/cm³), todėl nevargina rankų gaminant.
  • Nerūdija.
  • Patvarus ir ilgaamžiškas.
  • Saugus, atitinka medžiagų, skirtų liestis su maistu, reikalavimus.

Product Details

3 Prekės

Pridėti atsiliepimą

Jūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas. Būtini laukai yra pažymėti*

Susiję produktai

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Login with Facebook

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Register with Facebook

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Please enter the email address you used to register. You will receive a temporary link to reset your password.