Brava Chef peilių rinkinys Delimano

29,90 €
Su mokesčiais
3 Prekės

Subtilaus dizaino ypač aštrūs DELIMANO BRAVA CHEF peiliai iš nerūdijančiojo plieno privalomi turėti kiekvienoje virtuvėje kasdienėms pjaustymo, smulkinimo, raikymo užduotims. Puikus pasirinkimas įsikuriantiems naujuose namuose. Kartu gausite prie sienos tvirtinamą magnetinį peilių laikiklį, tad jūsų virtuvė atrodys tvarkinga. Rinkinį sudaro 5 peiliai ir magnetinis laikiklis.

Kiekis

  Nemokamas pristatymas nuo 35 Eur

Su nuolaidos kodu: KETO25

  Mūsų parduotuvės:


Vilnius - Kazimiero Ladygos g. 1 (Žirmūnai)
Kaunas - Laisvės al 86 (Centras)

Praktiškas peilių rinkinys įvairiausioms pjaustymo užduotims
Papildykite savo virtuvę patikimu DELIMANO BRAVA CHEF peilių rinkiniu. Peilių ašmenys patvarūs, o rankenos – patogios suimti. Puikiai tinka įvairiausioms pjaustymo užduotims. Rinkinį sudaro net 5 skirtingų rūšių peiliai, nuo universalaus iki lupimo ar NAKIRI.

Magnetinis laikiklis tvarkingai virtuvei
Tegul netvarkingi ir perpildyti virtuvės spintelių stalčiai lieka praeityje. DELIMANO BRAVA CHEF rinkinyje rasite ne tik 5 peilius, bet ir magnetinį laikiklį, tvirtinamą prie sienos. Visus peilius galėsite laikyti saugiai ir patogiai vienoje vietoje, visada aiškiai matysite peilius ir galėsite juos saugiai paimti.

Stalčiuje laikomi virtuviniai peiliai gali būti pažeisti, susilietę su kitais plieniniais daiktais, taip pat jie greičiau atšimpa. Būdami neatidūs, galite susižaloti ir patys, imdami peilius iš stalčiaus. Magnetinis laikiklis leis peilius laikyti saugiai ir vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Aštrūs, ploni ir tvirti ašmenys iš nerūdijančiojo plieno
Kiekvienas peilis yra su plonais ir lengvais ašmenimis, kurie užtikrina tikslų ir greitą pjaustymą, lupimą, smulkinimą ir kitų virtuvės užduočių atlikimą. Visų peilių ašmenys pagaminti iš kokybiško nerūdijančiojo plieno ir tarnaus jums ilgus metus. Skirtingai nuo keraminių peilių, plieniniai nedūžta. Dailaus dizaino peilių rinkinys ne tik praktiškai tarnaus jums kiekvieną dieną, bet ir papuoš virtuvę.

Product Details

3 Prekės

Pridėti atsiliepimą

Jūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas. Būtini laukai yra pažymėti*

Susiję produktai

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Login with Facebook

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Register with Facebook

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Please enter the email address you used to register. You will receive a temporary link to reset your password.