Sveiki, čia ketofood.lt komanda, norime jums prisistatyti ir trumpai papasakoti apie keto mitybą ir kas tai yra. Visų pirma apie mus, esame šeima, gyvename pagal keto jau apie metus ir be galo džiaugiamės atradę tokią mitybą. Valgome be galo skaniai, įvairiai ir svorio pametėme abu kartu po tikrai nemažai, tai esame tikrai labai patenkinti. Būtent todėl ir sugalvojome šį projektą, kad kuo daugiau žmonių paskatintumėme rinktis tokį gyvenimo būdą ir padėtumėme lengviau susigaudyti, kokį maistą galima ir rekomenduojama valgyti. Mūsų visi produktai puikiai pritaikyti low carb ir keto mityboms. Tad būkite ramūs, per daug angliavandenių nebus.
Tai kas gi ta keto mityba – tai valgymo planas, kai yra valgoma daug riebalų, bet labai griežtai ribojami angliavandeniai, tam, kad energijai pagaminti organizmas naudotų ir degintų kūne susikaupusius riebalus. Pradėjus laikytis ketogeninės dietos, jau po pirmų kelių dienų organizmas pereina į ketozės būseną. Tada yra pradedami gaminti organiniai junginiai ketonai, kurie naudojami vietoje trūkstamų angliavandenių. Tokiu būdu jūsų kūnas pradeda deginti riebalus, siekdamas gauti iš jų daugiau energijos. Tie, kas laikosi keto dietos patvirtina: rezultatai greiti ir akivaizdūs, tačiau tokio mitybos režimo laikytis tikrai nėra lengva. Pagal tokį mitybos planą, jūsų suvalgomas maistas turėtų būti paskirstytas panašiai taip: 75 procentų kalorijų turėtų būti gaunami iš gerųjų riebalų, 20 procentų – iš baltymų ir paskutiniai 5 procentai – iš angliavandenių. 
Mūsų tinklapis tam ir yra, kad padėtų jums šitoje mityboje. Nes norime, kad ši mitybą ir jums būtų tokia pati naudinga bei skani kaip ir mums.

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Login with Facebook

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Register with Facebook

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Please enter the email address you used to register. You will receive a temporary link to reset your password.